Jak kompletny nowicjusz, który dopiero zaczyna... może szybko zostać copywriterem, dzięki tym 100 zadaniom — to proste, łatwe i gwarantuje, że zadziała u Ciebie — albo zwróce Ci kasę

Zeszyt 100 Ćwiczeń to nowa droga działania. Jest dla osób, które chcą zostać copywriterami — lecz nie potrafią zacząć, nie wiedzą co robić i chcą poznać gotowy plan krok po kroku.

Czy to coś dla Ciebie?

Czy ty też tak masz?

Jeżeli to czytasz, to jesteś osoba ambitną, lubisz pisać, chcesz nauczyć się czegoś nowego, nowych umiejętności. Gratuluję! Idealnie nadajesz się na copywritera.

Ale problem w tym, że…

Zrozum… to nie Twoja wina, że jeszcze nie działasz, po prostu brak Ci skutecznego planu co i jak robić, najlepiej do wykorzystania w praktyce.

Ludzie zbyt często się poddają, a ich potencjał pisarski jest marnowany.

Przytłacza Cię zbyt duży natłok informacji i chcesz tego uniknąć?

Jeśli tak, to skorzystaj z mojego rozwiązania, są to proste zadania o trzech stopniach trudności, na zasadzie — codziennych zajęć, które wykonuje copywriter.

Dlaczego warto mnie słuchać?

Nazywam się Kuba Karamara, od ponad 10 lat pracuję w branży copywritingu, od 8 lat prowadzę własną agencję copywritingową (TXT4SEO), gdzie aktualnie zatrudniam ponad 20 copywriterów.

Zaczynałem od tego miejsca, gdzie Ty (w 2009 roku startowałem od zera).

Przeszedłem już tę drogę. Wiem w jakiej jesteś sytuacji. Kiedy zaczynałem w copy nie miałem nic, doświadczenia, umiejętności, wiedzy. 

Nic poza motywacją i chęcią działania…

Tworząc Zeszyt Ćwiczeń poukładałem tak te zadania, aby od zera, krok po kroku wprowadzić Cię w świat copywritingu.

Dokładnie tak postępowałem na początku.

Zrozum to, że...

…, żeby mieć zlecenie, musisz wiedzieć gdzie go szukać, a żeby je podjąć, musisz wiedzieć jak pisać, a żeby wiedzieć jak pisać, musisz znać podstawy.

Robiąc zadania z Zeszytu Ćwiczeń dowiesz się tego wszystkiego.

Dzięki Zeszytowi Ćwiczeń:

Pomyśl o Zeszycie Ćwiczeń jak o szkoleniu wdrożeniowym w nowej pracy.

Zauważ, że copywriting to zawód, gdzie w 100% to Ty masz kontrole nad tym co i jak robisz.

Więc wyobraź sobie…, że zaczynasz takie szkolenie i masz opiekuna. On mówi Ci co masz robić, aby jak najszybciej dostosować się do wymagań firmowych.

Tak właśnie jest z tym Zeszytem Ćwiczeń. To 100 zadań, które przygotowują Cię do samodzielnej pracy i pozyskiwania klientów w copywritingu.

Czy nie warto skorzystać z mojego rozwiązania, postępować według sprawdzonego planu i zastosować w praktyce całą tę wiedzę?

Teoria teorią, ale ćwiczyć i działać musisz. 

Nic nie ryzykujesz...

Wkurza Cię, że nie wiesz jak zacząć?

A właśnie, że wiesz, tu przed Tobą jest rozwiązanie. Odbierz dostęp do Zeszytu Ćwiczeń.

Jestem pewien skuteczności, że te 100 zadań wprowadzi Cię w prawdziwy świat copywritingu do tego stopnia, że daje Ci 30 dni na zwrot kasy, bez zadawania pytań.

Jeżeli uznasz, że ten produkt nie pomógł Ci w żaden sposób na start, to po prostu napisz do mnie! Masz na to 30 dni.

Podejmij najlepszą decyzję dla siebie!

Cena standardowa: 123 zł
Teraz: 47 zł
[Cena obniżona, ponieważ jest to pierwsze otwarcie sprzedaży Zeszytu Ćwiczeń. Jeśli pojawią się pierwsze pozytywne opinie, cena zostanie zwiększona lub wróci do standardowej]

Dlatego możesz kupić ten kurs taniej

Polityka prywatności | Regulamin | Kontakt