Spotkania LIVE w Akademii Copywritingu:

Webinary i szkolenia online w akademii copywritingu

Najbliższe spotkania

In cursus turpis massa tincidunt dui ut ornare. Amet consectetur adipiscing elit ut.

Pro Support

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Konkretne rady jak wykorzystać umiejętności pisania i zamienić ją w nowe źródło dochodu. 7 ciekawych pomysłów uwzględniających to jak zacząć,  gdzie skierować pierwsze kroki i jak pozyskać pierwszych klientów.

Webinar dotyczący pozyskiwania Zleceń

Szczegóły zostaną ogłoszone wkrótce.

Najbliższe
spotkania
LIVE w
akademii
copywritingu

Kliknij w wybrane wydarzenie, aby poznać szczegóły oraz się zapisać.

Kiedy: 27.05.2024 (20.00)


7 etapów pozyskiwania zleceń - kuloodporny system zdobywania klientów.

Masz za sobą pierwsze kroki w copywritingu, ale brakuje Ci zleceń? Poznaj 7 kroków, które pomogą Ci zbudować stałe i regularne źródło nowych klientów! Pisz o tym co lubisz i zarabiaj na tym poważne pieniądze!

Kiedy: 13.05.2024 (20.00)


Jak zacząć z COPYWRITINGIEM, by za 3 miesiące mieć nową (zdalną) pracę?

Bezpłatne szkolenie online, podczas którego dowiesz się, czy to dla Ciebie, czego potrzebujesz się nauczyć i jakie kroki należy podjąć, by zacząć pracę jako copywriter w 2024 roku, nawet jeśli nigdy wcześniej nie pisałaś dla klientów.

Kiedy: 9.10.2023 (20.00)


7 sprawdzonych pomysłów jak zarabiać zdalnie na pisaniu tekstów do internetu.

Konkretne rady jak wykorzystać umiejętności pisania i zamienić je w nowe źródło dochodu. 7 konkretnych pomysłów uwzględniających to jak zacząć, gdzie skierować pierwsze kroki i jak pozyskać pierwszych klientów.

undraw_online_resume_qyys.png

This is the heading

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Nic znalazłaś nic interesującego?

Możliwe, że w tej chwili nie planujemy żadnych webinarów. Ale...

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z copywritingiem, to przygotowałem dla Ciebie bezpłatny mini kurs dla początkujących.

Ten program przeprowadzi Cię przez pierwsze kroki, wytłumaczy o co chodzi z pisaniem do sieci, pokaże jak napisać pierwszy tekst i pozyskać klientów.