Praktyczny kurs online (vod) – Szkoła SEO Copywritingu

Jak pisać skuteczne teksty SEO, aby na nich zarabiać?

Chcesz mieć dobrą, zdalną pracę jako copywriter? Wykorzystaj swoje umiejętności pisania. Spróbuj sił w copywritingu. Naucz się pisać teksty SEO, za które klienci płacą.

Dlaczego warto?

Zostań copywriterem…

Czy to rozwiązanie jest dla ciebie?

Chcesz zająć się copywritingiem na poważnie, ale ciągle brakuje Ci odwagi do zrobienia pierwszego kroku?

Strach to wyzwanie.  Powoduje, że czujesz się niepewnie.

Boisz się, że nie dasz rady? – spróbuj, a zobaczysz, że dasz…

„Posłuchaj…, każdy tak ma gdy zaczyna coś nowego, od ZERA. Ja też tak miałem… w dodatku nikt mnie nie wspierał. Ale jakbym odpuścił 10 lat temu… to dziś nie miałbym własnej agencji, nie zatrudniałbym ludzi i być może pracowałbym w jakiejś korporacji… Zmarnowałbym swój potencjał…” – Kuba Karamara

Wszystko zależy od tego, kiedy zrobisz pierwszy krok… Warto czekać, aby się o tym przekonać?

Kto najbardziej skorzysta?

Osoby, które…

Jak wygląda plan nauki?

Przekonaj się, że to dla Ciebie…

Zobacz, co Cię czeka w każdym module.

Kliknij, aby rozwinąć. 

Lekcja 1: Powitanie
Lekcja 2: Opis kursu
Lekcja 3: Jak Studiować Ten Kurs?
Lekcja 4: Wymagania
Lekcja 5: Kim Jest Twój Instruktor?
Lekcja 6: Nasz Główny Cel
Lekcja 7: Praca Domowa

W tym module nauczysz się:

Z czego składa się kurs i jak go studiować, co musisz wiedzieć, umieć, mieć, żeby go przerobić i wykorzystać w pełni u siebie.

Lekcja 1: Powitanie
Lekcja 2: Co To Jest Pozycjonowanie i Co Się Na Nie Składa?
Lekcja 3: SEOcopywriting vs Copywriting
Lekcja 4: Precle i Teksty Zapleczowe
Lekcja 5: Najważniejsza Rzecz w Tekstach SEO
Lekcja 6: Słowa Kluczowe – Co Trzeba o Nich Wiedzieć?
Lekcja 7: Jak Wyszukiwać Słowa Kluczowe?
Lekcja 8: Jak Się Tworzy Teksty SEO
Lekcja 9: Meta Tagi
Lekcja 10: SEO w Copywritingu Czyli Jak Jeszcze Możesz Zarabiać?
Lekcja 11: Praca Domowa:

W tym module nauczysz się:

W tym module poznasz — w pigułce — zasady SEO copywritingu. Po jego ukończeniu przyjmiesz i zaczniesz realizować 90% zleceń z zakresu SEO copywritingu. Zrozumiesz, na czym polega pozycjonowanie i jak ważne w tym procesie są treści (tego nie wie ponad połowa copywriterów!).

Zrozumiesz czym jest pozycjonowanie. Czym jest copywriting, a seo copywriting. Co jest najważniejsze w pisaniu teksów seo. Po co są teksty seo i dlaczego każdy klient ich chce. Dowiesz się czego szukają internauci i jak rozpoznawać ich nawyki, aby dostosować do tego swój tekst. 

Poznasz działanie algorytmu Google; Koliber, Panda, Pingwin. Odkryjesz jak działać zgodnie z nimi, aby każdy Twój tekst był w 100% skuteczny!

Zrozumiesz czym są słowa kluczowe, skąd je brać, jak ich używać. Poznasz rodzaje słów kluczowych, dowiesz się jak rozumieć wytyczne dotyczące słów kluczowych w poważnych zleceniach. 

Poznasz typy fraz i nauczysz się optymalizować pod nie swoje teksty. Dodatkowo nauczysz się jak umieszczać słowa w tekstach, gdzie, kiedy i w jakich ilościach. 

Czyli otrzymasz GRUBE kompendium wiedzy o słowach kluczowych.

Nauczysz się pisać poszczególne rodzaje tekstów pod SEO. Na podstawie przykładów przećwiczysz wszystko praktyce. 

Samodzielnie zoptymalizujesz teksty pod SEO krok po kroku; od zapleczowych, po opisy kategorii, przez treści na strony www, do artykułów sponsorowanych. 

Odkryjesz jak szybko pisać teksty. Co zrobić, żeby nie siedzieć nad jednym tekstem godzinami i walczyć ze swoim perfekcjonizmem, czy syndromem pustej kartki. 

Zobaczysz że pisanie pod seo jest naprawdę proste. Ten moduł da Ci kompleksową wiedzę; jak pisać teksty SEO, aby zarabiać na nich pieniądze.

Odkryjesz sprawdzony schemat; co zrobić, żeby zarabiać na SEO copwyritingu kilka tysięcy miesięcznie. Jakie umiejętności są do tego potrzebne. 

Jak wykorzystać SEO do optymalizacji docelowych stron (tej wiedzy wymagają klienci). Jak pisać, żeby spełniać intencje wyszukiwania, a Twój tekst był zabójczo skuteczny. 

Poznasz jak przedłużyć czas na witrynie czytelnika (to kluczowe w dzisiejszych czasach!). 

Całość to kompleksowy poradnik jak pisać Wysokiej Jakości teksty na stronę, bloga, do opisów produktowych itp… 

Po tym module zrozumiesz, że same słowa kluczowe to za mało. A nauczysz się pisać teksty, jakie piszę 1-10% wszystkich copywriterów na rynku!

Odkryjesz sprawdzony schemat; co zrobić, żeby zarabiać na SEO copwyritingu kilka tysięcy miesięcznie. Jakie umiejętności są do tego potrzebne. 

Jak wykorzystać SEO do optymalizacji docelowych stron (tej wiedzy wymagają klienci). Jak pisać, żeby spełniać intencje wyszukiwania, a Twój tekst był zabójczo skuteczny. 

Poznasz jak przedłużyć czas na witrynie czytelnika (to kluczowe w dzisiejszych czasach!). 

Całość to kompleksowy poradnik jak pisać Wysokiej Jakości teksty na stronę, bloga, do opisów produktowych itp… 

Po tym module zrozumiesz, że same słowa kluczowe to za mało. A nauczysz się pisać teksty, jakie piszę 1-10% wszystkich copywriterów na rynku!

Jakie są kolejne kroki i co zrobić, żeby dalej się rozwijać?

Uwaga: plan kursu będzie stale aktualizowany. Natychmiastowy dostęp dostaniesz do modułu 2, który jest pigułką wiedzy o SEO copywritingu.

Program jest cały czas w produkcji i będziemy go tworzyć z pierwszymi osobami, które do niego dołączą. Chcemy stworzyć program kursu, który w 100% spełni Twoje wszystkie wymagania i oczekiwania.

Czego konkretnie się nauczysz?

Stajesz się poważnym copywriterem… 

Kto będzie Cię uczył?

Kuba Karamara, w 2010 zaczął przygodę z copywritingiem. Od 2012 prowadzi własną agencję copywritingową (TXT4SEO). Aktualnie zatrudnia prawie 20 copywriterów. W 2020 roku założył Akademię Copywritingu.

Popełnił i widział każdy możliwy błąd.  Stworzył ten program, abyś Ty teraz dostała gotowca, bez marnowania czasu na coś co nie działa.

Dzięki czemu wie, czego wymagać od osoby, aby mogła zacząć pracować jako copywriter. Dowiesz się, co trzeba wiedzieć i umieć, aby zacząć pracę w agencji albo na własną rękę. Pisząc teksty seo.

Woli zatrudniać osoby bez doświadczenia. Sam je szkoli. Ponieważ opracował skuteczny program szkoleniowy. Dostajesz go w tym kursie!

Uczy SEO copywritingu na uczelni wyższej. Wie jak przekazać w skuteczny sposób wiedzę swoim podopiecznym.

„Kurs zawiera praktyczne przykłady i podpowiedzi, które będą bardzo pomocne szczególnie osobom początkującym„.

– Kuba.

Czy warto uczyć się copywritingu?

Wszystko przenosi się do internetu. Każda nowa firma potrzebuje teksów seo, aby zaistnieć Online.

Świat się zmienił. Dziś możesz mieć pracę, a jutro już nie… Naucz się umiejętności, na którą ZAWSZE jest zapotrzebowanie.

Dziś inwestujesz w rozwój nowych umiejętności, które dadzą Ci zarobić kilka tysięcy miesięcznie i bezpieczeństwo stabilnego zarobku. Warto zacząć się ich uczyć?

W czym ten kurs Ci pomoże?

Program jest ułożony tak, jak Kuba szkoli Świeżaków do TXT4SEO na copywritera. Nabywasz umiejętności pozwalające zacząć Ci pracować w agencji, pisać wysokiej  jakości teksty SEO lub szukać własnych klientów.

Dlaczego nic nie ryzykujesz?

Poznaj swoją gwarancję satysfakcji…

W internecie brak rzetelnej wiedzy, która działa od zaraz? Przestań marnować swój czas..

Trwa PRZEDSPRZEDAŻ kursu. Daję Ci 100% gwarancję zwrotu kasy. Jeżeli dzięki temu produktowi nie napiszesz skutecznych teksów SEO. Albo uznasz, że to nie jest dla Ciebie. ZWRACAM pieniądze bez zadawania żadnych pytań!

Tylko Ty wiesz co jest dobre dla Ciebie. Podejmij teraz decyzję najlepszą dla siebie BEZ RYZYKA.

Jakie bonusy dostaniesz?

Dodatkowo odbierz bonusy…

BONUS #1

Narzędzia i wtyczki do SEO copywritingu (wartość 55 zł)

Poznasz zestaw (narzędzi i wtyczek), dzięki któremu będziesz jeszcze lepszym SEOcopywriterem. Narzędzia ułatwią Ci pracę i podniosą jakości Twoich tekstów SEO. Nauczysz się wykorzystywać je u siebie lub u klientów.

BONUS #2

Jak zdobywać lepsze zlecenia, poważniejszych klientów i więcej zarabiać (wartość 75 zł)

Poznasz sprawdzone techniki pozyskiwania zleceń, wyceny tekstów i rozmowy z klientami. Odkryjesz miejsca z większymi stawkami za teksty. Zrozumiesz, że początkowo do klienta musisz zapukać Ty, aby on pukał do Ciebie później.

BONUS #3

Jak strategicznie tworzyć treści SEO dla siebie i klienta (wartość 100 zł)

Jak przygotować strategię przyciągającą setki czytelników bloga czy odbiorców na stronę www klienta lub Twoją. Poznasz podstawy strategi SEO i poważnego pozycjonowania. 

Praktyczny kurs: „Szkoła SEO Copywritingu”

Stań się copywriterem i pisz teksty seo, za które klienci chcą płacić!

W kursie otrzymasz:

Cena standardowa:

597 zł

Zapisy zamknięte!

FAQ

To osoba, która pisze teksty do internetu. Teksty te sprawiają, że więcej ludzi czyta np; bloga czy odwiedza stronę internetową Twojego klienta.

Po zakupie otrzymasz dostęp do panelu, w którym po zalogowaniu się możesz od razu przerabiać wszystkie lekcje. 

Od razu po zaksięgowaniu płatności dostaniesz dane z dostępem do platformy i zaczniesz naukę od Pigułki Wiedzy. Od stycznia, systematycznie będą dodawane kolejne lekcje i moduły. W międzyczasie odbędzie się też kilka spotkań online.

Jak chcesz wiedzieć coś więcej odnośnie kursu, to napisz do mnie tu:

Tak. Kurs jest przygotowany z myślą o osobach, które zaczynają od ZERA. Jak i tych, które chcą przypomnieć sobie najnowsze zasady pisania teksów SEO wysokiej jakości.

To zależy od Twojego zaangażowania w naukę. Bywa i tak, że niektórzy już zaraz po pierwszym module zaczynają zarabiać na pisaniu.

Tak. Wystarczy, że napiszesz tutaj:

Polityka prywatności | Regulamin | Kontakt