Historia Mateusza: 642,83 zł po 30 dniach nauki w SPC

Poznaj historię Mateusza…

Oto Jak Zupełny Laik Po 30 Dniach Nauki Zarobił Pierwsze 642,83 zł Na Copywritingu Bez Wychodzenia z Domu

i… Przeszedł Całą Tę Drogę Od Zera, z Kursem Szkoła Przyszłych Copywriterów

Wiem co możesz teraz myśleć:

„No bo jak to? Piszesz teksty w internecie, a ludzie za to płacą? Niemożliwe!”

Wątpisz w to, że jako laik, początkujący czy osoba bez doświadczenia zaczniesz już po miesiącu zarabiać na copywritingu po 500 – 1000 zł?

To nie jest trudne. Wystarczy poznać trochę podstaw i nabyć odpowiednich umiejętności.

W dzisiejszym wpisie opowiem Ci o historii Mateusza, który jako nauczyciel postanowił przebranżowić się na copywritera. Zaczynał od zera, bez wiedzy, bez umiejętności, bez doświadczenia i po miesiącu nauki podstaw zarobił pierwsze 650 zł. Chcesz dowiedzieć się jak to zrobił?

Jeśli tak, to czytaj dalej. Oto jak wyglądała jego droga…

Z początkiem roku Mateusz przypadkiem usłyszał o copywritingu i postanowił, że chce spróbować sił w tym zawodzie…

Niżej pokażę Ci dokładne kroki, które wykonał, tak żebyś mogła powtórzyć je u siebie i wygenerować podobny wynik. Zacznijmy jednak od ogólnego przedtsawienia sytuacji. Mateusz pracował jako nauczyciel. Nie był jednak zadowolony ze swojej pracy, więc szukał innych możliwości. Dosyć przypadkowo usłyszał o copywritingu. Obejrzał kilka darmowych materiałów i pomyślał, że to może być coś dla niego. W marcu 2022 dołączył do Szkoły Przyszłych Copywriterów  i połączył naukę copywritingu z pracą na etacie.

Oto pierwsza pisemna praca domowa Mateusza. Spójrz na ilość komentarzy. Na grupie każdy sobie pomaga i daje feedback.

Mateusz tak, jak każdy kursant Szkoły Przyszłych Copywriterów zaczynał OD ZERA z copywritingiem… Podobnie jak każdy początkujący, popełniał typowe błędy w swoich pierwszych tekstach. Ale dzięki pracom domowym i feedbackowi z grupy, szybko nauczył się pisać skutecznie i przestał popełniać proste, błahe błędy, z których wcześniej nie zdawał sobie sprawy.

Odpowiedź Kuby na pierwszą pracę domową Mateusza. Jak możesz zauważyć, daje on proste rady, jak pisać lepiej… oraz co poprawić. Dokładnie tak samo będzie wspierać Ciebie na każdym etapie Twojej drogi w kierunku nowej pracy, jako copywriter.

Co sprawiło, że Mateusz tak szybko zaczął się rozwijać? 

Nie tylko feedback Kuby, ale też wsparcie Karoliny (pracuje, jako head of content w agencji copywritingowej – TXT4SEO) sprawia, że zarówno Mateusz, jak i inni kursanci rozwijają się w copywritingu znacznie szybciej… nawet 2-3x szybciej niż inni.

Wystarczy tylko, że robisz to, co każe Ci kurs, krok po kroku…

Jak zauważasz, na grupie jest też m.in. Karolina (head of content w agencji Kuby), która wspiera kursantów SPC.

Karolina jest odpowiedzialna w TXT4SEO m.in. za utrzymanie odpowiedniej jakości treści dostarczanej klientom agecnji.

Wiesz, co to znaczy dla Ciebie? Że Twoje pisemne prace domowe są ocenianie pod kątem wymagań agencji copywritingowej. To idealnie przygotuje Cię do prawdziwej pracy na stanowisku “copywriter”.

Co Mateusz zrobił, gdy podstawy i chciał zacząć działać w praktyce (zarabiać)?

Gdy nabędziesz niezbędnych umiejętności i poznasz podstawy…, czas najwyższy wyjść po pierwsze zlecenia. Natychmiast wykorzystać to co umiesz, w praktyce.

Mateusz swoją przygodę z zarabianiem zaczął na platformie tekstowej dla copywriterów… GoodContent.pl

W Szkole Przyszłych Copywriterów nauczymy Cię krok po kroku, jak SKUTECZNIE zarabiać na GoodContent — według mnie najlepszej platformie dla copywriterów, gdzie nabierzesz praktycznego doświadczenia.

Co więcej… Przeprowadzimy Cię przez cały ten proces za rękę. Od założenia konta i napisania pierwszego skutecznego tekstu próbnego (bez którego nie zaczniesz pisać na tej platformie), przez szukanie zleceń, po ich realizację, aż do wypłaty pierwszych pieniędzy!

Oto tekst próbny Mateusza, który na grupie upewnia się, czy jest z nim wszystko dobrze. Tak doradzimy również Tobie!

Często pierwszy tekst jest wyzwaniem dla początkujących (czasami nie do przeskoczenia), ponieważ po negatywnej weryfikacji na GoodContent trzeba czekać kolejny miesiąc do ponownego rozpatrzenia Twojej kandydatury. Przez co tracisz czas i nie zarabiasz…

Dla przykładu pokażę Ci jeszcze jeden screen z grupy SPC, pokazujący tę samą sytuację…

Zarówno Mateusz jak i inni kursanci, przed wysłaniem tekstu do weryfikacji, wrzucają go na grupę. My doradzamy Ci, jak go ulepszyć lub po prostu mówimy… DOBRA ROBOTA! Zaakceptują Cię!

Oto najszybszy sposób, jaki znam, by jako początkujący natychmiast otworzyć sobie drogę do nielimitowanej ilości zleceń…

Dzięki temu, że dostaniesz się na GoodContent, już w trakcie kursu zaczniesz zarabiać na pisaniu PRAWDZIWE pieniądze.

Ale jest jeden warunek, musisz się tam dostać.

To pierwszy dowód, że jesteś na odpowiedniej drodze, by osiągnąć sukces w copywritingu. Znasz już podstawy. Umiesz pisać. Wiesz, gdzie zdobyć pierwsze zlecenia.

Teraz czas nabrać praktycznego doświadczenia i zacząć zarabiać realne pieniądze na pisaniu! W kursie nie tylko nauczysz się jak efektywnie pracować jako copywriter… ale również jak pisać, aby mieć powyżej 90% akceptacji swoich tekstów… Dzięki temu odbierasz kompleksową wiedzę, jak skutecznie zarabiać na copywritingu…

Każdy początkujący copywriter marzy, aby pozyskać pierwszego klienta… Ale początkujący nie zdają sobie sprawy, że zanim wezmą się za szukanie zleceń… najpierw trzeba się dowiedzieć, jak pracować z klientem:

 • jak wycenić gotowe zlecenie
 • jak się z niego rozliczyć
 • jakie umowy podpisać
 • w jakiej formie wysłać tekst
 • jak sprawdzić czy jest on unikalny
 • jak zabezpieczyć się przed niepłacącymi klientami (jak nie dać się oszukać)

i wiele więcej… Dopiero gdy to wszystko wiesz, to śmiało możesz wyjść po zlecenia, do klientów. Ponieważ masz pewność, że Twoja współpraca z klientem przebiegnie pomyślnie.

Ten kurs to pierwszy krok na drodze, by stać się profesjonalnym copywriterem.

Mateusz ma 93,1% skuteczności. Na 58 wszystkich zleceń, tylko 4 zostały niezaakceptowane. Jak już wiesz, nikt nie jest idealny. Twoje pierwsze teksty też pewnie nie będą doskonałe, ale pisząc i realizując zlecenia, nabierzesz praktycznego doświadczenia.

Nawet jak klient odrzuci Twój tekst to… DOBRZE! Ponieważ dowiesz się, co robisz źle, klient może napisze w uwagach, co jest do poprawki, wprowadzisz je i zarobisz kasę!

Oto droga, jaką przeszedł Mateusz, by osiągnąć taki wynik. Krok po kroku.

Oto pierwsze efekty pracy Mateusza na platformie GoodContent.

Wyglądała ona następująco:

 1. Mateusz zapisał się na szkolenie od podstaw z copywritingu. Tam odkrył, że można zarabiać na pasji pisania i postanowił spróbować swoich sił.
 2. Dołączył do Szkoły Przyszłych Copywriterów.
 3. Poznał podstawy: jak działa branża i rynek pracy copywritingu. Dowiedział się, jakie cechy i umiejętności musi nabyć, aby zacząć zarabiać na pisaniu jako copywriter.
 4. Poznał podstawy webwritingu, copywritingu i seo copywritingu.
 5. Nauczył się pisać skuteczne teksty dla klientów. Pozbył się lęku i poczucia niepewności, że jego teksty są niewystarczająco dobre, by klient chciał za nie zapłacić. Nauczył się pisać pewne teksty, które spełniają wymagania zleceniodawców.
 6. Odkrył jak i gdzie zdobyć pierwsze zlecenie. Dostał się na GoodCoontent, gdzie miał dostęp do nielimitowanej ilości zleceń.
 7. Nauczył się, jak SKUTECZNIE zarabiać na GoodContent i zaczął zarabiać na pisaniu — wiele osób robi to źle, dlatego nie zarabia tam dużych pieniędzy (niektórzy na GC zarabiają 3-4 tys. zł miesięcznie).
 8. Poznał podstawy freelancingu. Nauczył się pracować z klientami. Dowiedział się, jak rozliczać się klientami, jak rozliczać się z copywritingu oraz jak szukać lepszych zleceń i poważniejszych klientów.
 9. Dziś Mateusz ma cel, aby stać się pełnoetatowym copywriterem i zarabiać 3-4-5 tys. zł tylko na pisaniu. Marzy też o tym, aby wydać swoją książkę i odnieś sukces jako autor.

 

Całą tę drogę, krok po kroku, za rękę, przeprowadził go kurs: „Szkoła Przyszłych Copywriterów”.

A może Ty też chcesz zacząć realizować swoje marzenia o copywritingu, o pracy zdalnej, o możliwości zarabiania na pasji? Jeśli tak, to być może Szkoła Przyszłych Copywriterów, to coś dla Ciebie?

Kliknij tutaj i sprawdź, czy ten kurs jest dla Ciebie >>

Zastanawiasz się, ile dokładnie zajęło Mateuszowi osiągnięcie 642,83 zł? Zobacz…

Na zamkniętej grupie dla kursantów wymieniamy się wspólnie doświadczeniami. Pomagamy. Doradzamy. A niekiedy nawet oddajemy sobie zlecenia i wzajemnie polecamy.

Czy jako początkujący copywriter, wynik 642,83 zł w niecały miesiąc to dużo, czy mało?

Odpowiedz sobie TERAZ na to pytanie w głowie.

Startujesz jako laik, bez wiedzy, umiejętności, doświadczenia…

Uczysz się niezbędnych podstaw… Uczysz się pisać. Zaczynasz realizować pierwsze prawdziwe zlecenia.

A po miesiącu zarabiasz 650 zł. To dużo czy mało?

Teraz najlepsze…

Zobacz co dalej wydarzyło się u naszego bohatera.

Oto wynik, do jakiego Mateusz doszedł ostatnio:

Zapisy do Szkoły Przyszłych Copywriterów zostały zamknięte 🙁

SPC to kompleksowy kurs dla osób początkujących, który uczy Cię podstaw copywritingu i wprowadza w świat zarabiania online, zdalnie, na pisaniu tekstów. Oprócz 10 modułów, pełnych wartościowych lekcji wideo, program wyróżnia to, że cały czas pracujemy z kursantami, dając im feedback i pomagając z trudnościami. Dlatego też dołączyć można tylko przez kilka dni w roku.

Jeśli nie chcesz przegapić informacji o kolejnym otwarciu, zapisz się na listę oczekujących:

Tak! Zapisz mnie na listę oczekujących >>>

 

Poniżej kilka dodatkowych opinii o kursie Szkoła Przyszłych Copywriterów:

About Admin

Kuba Karamara Posted on

Akademia Copywritingu - pomożemy Ci zostać profesjonalnym copywriterem! Zacznij tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *