Co zrobić, gdy w danej chwili nie masz żadnego zlecenia? Dobrym narzędziem do sprzedaży jest Giełda Tekstów. To na niej możesz sprzedawać już napisanie artykuły lub podejmować się ich redagowania na zlecenie.

Co to jest Giełda Tekstów?

Zapamiętaj sobie ten serwis, bo zapewne nie raz z niego skorzystasz. Giełda Tekstów to nic innego jak miejsce, w którym możesz umieszczać swoje unikalne teksty na dowolny temat. Samodzielnie określasz stawkę, jaką chcesz uzyskać za umieszczony artykuł lub poradnik. Masz do dyspozycji również automatyczną pomoc w określaniu wysokości należności za tekst. To bardzo dobre miejsce do podejmowania się konkretnych zleceń, które Klienci umieszczają na platformie.

Jak działa Giełda Tekstów?

Autorzy serwisu przygotowali go z myślą o copywriterach i zleceniodawcach. Z jednej strony jest bowiem opcja zamieszczania na platformie zredagowanego wcześniej contentu. Można również pisać go na konkretne zlecenie. Z drugiej natomiast klienci mogą natychmiast otrzymać dostęp do interesującego ich tekstu i wykorzystać zgodnie z przeznaczeniem. Jeśli takiego nie znajdują, mogą zlecić jego stworzenie na podstawie konkretnych wytycznych. Giełda Tekstów zapewnia więc bardzo dobre miejsce dla osób tworzących treści, jak również zleceniodawców.

Kiedy korzystać z Giełdy Tekstów?

Gdy rozpoczynasz swoją pracę w copywritingu Giełda Tekstów może być dla Ciebie dobrym serwisem na początek. Dzięki niej nie musisz zamartwiać się o przypływ nowych zleceń. Po prostu reagujesz na zapotrzebowanie i piszesz! Gdy aktualnie nie masz nic do zrobienia i nie obsługujesz żadnego klienta, możesz napisać teksty gotowe do sprzedaży. Zleceniodawca, który widzi, że tworzysz treści, których on potrzebuje, chętniej podejmie z Tobą współpracę. To ważna zaleta tego serwisu! Kupowanie tego, czego się potrzebuje, a nie tego, co jest, zawsze ma przewagę!

Giełda Tekstów to nie jedyne miejsce do szukania zleceń i sprzedaży contentu. Już dzisiaj możesz zacząć zarabiać na pisaniu i pozyskiwać nowych klientów. Znajdź dla siebie najlepsze miejsce!