Jak zacząć w copywritingu? Jak zostać copywriterem?

Copywriting to sztuka tworzenia przekonujących tekstów reklamowych. W dzisiejszym świecie, gdzie content marketing staje się kluczem do sukcesu, warto zacząć swoją przygodę z copywritingiem.

Jak zostać copywriterem?

Aby zostać copywriterem, potrzebujesz kilku kluczowych umiejętności. Po pierwsze, lekkie pióro – zdolność do pisania ciekawych, angażujących tekstów.

Edukacja i kursy

Nie ma jednej ścieżki edukacyjnej do zawodu copywritera, ale warto zainwestować w kurs copywritingu. Na wielu kursach uczą technik pisania opisów produktów, haseł reklamowych czy treści do mediach społecznościowych. Znajomość języka polskiego jest tu kluczem!

Budowanie portfolia

Aby zostać uznawanym za dobrego copywritera, trzeba pokazać swoje umiejętności. Zbieraj swoje najlepsze teksty i twórz portfolio. Nie masz jeszcze tekstów? Zacznij od tworzenia treści dla siebie lub znajomych!

Specjalizacja w copywritingu

Czy chcesz pisać teksty dla branży modowej? A może specjalizować się w content marketingu dla sektora technologicznego? Wybór specjalizacji może pomóc Ci wyróżnić się na tle innych copywriterów.

Gdzie szukać pierwszych zleceń?

Kiedy już wiesz, jakim chcesz być copywriterem, nadszedł czas, by szukać pierwszych zleceń na teksty.

Freelancer a agencja reklamowa

Jako freelancer masz swobodę wyboru zleceń i klientów. Możesz pracować zdalnie, kiedy chcesz. Z drugiej strony, praca w agencji reklamowej daje Ci stały dopływ zleceń i możliwość współpracy z zespołem.

Social media i media społecznościowe

W dzisiejszych czasach platformy społecznościowe są niesamowicie ważne. Dzięki nim możesz promować swoje usługi, tworzyć treści i nawiązywać kontakty z potencjalnymi klientami.

Jak zarabiać na pisaniu?

Być może myślisz: “Super, ale jak zarabiać na pisaniu?”. Oto kilka wskazówek.

Poznaj wartość swojego pióra: stawki w branży

Zorientuj się, jakie są średnie stawki w branży. Wiedza o tym, ile możesz zarobić, pomoże Ci negocjować lepsze warunki z klientami.

Znaczenie SEO w pracy copywritera

Nie wystarczy już tylko pisać dobrze. Aby twoje treści były widoczne w wyszukiwarkach, musisz znać podstawy SEO i pozycjonowania stron.

Jak rozwijać swój warsztat i być w czołówce?

Research i zrozumienie rynku

Niezależnie od Twojej specjalizacji, kluczem jest research. Znajomość rynku, na którym działasz, pozwoli Ci tworzyć lepsze treści.

Znajomość języka polskiego

Bycie biegłym w języku, w którym piszesz, to podstawa. Regularne czytanie, pisanie i korekta swoich tekstów pomoże Ci ciągle się doskonalić.

Zacznij w copywritingu – czas na Twój ruch!

Copywriting to nie tylko zawód przyszłości, ale przede wszystkim pasja. Jeśli kochasz pisanie, jesteś kreatywny i chcesz pracować w zawodzie, który daje Ci wiele satysfakcji, to praca jako copywriter jest dla Ciebie. Zacznij swoją przygodę już dziś, a świat marketingu stoi przed Tobą otworem!

Bezpłatny mini kurs copywritingu


Nie lubisz czytać?

Przygotowaliśmy dla Ciebie nagranie, o tym jak zacząć jako copywriter:

About Admin

Kuba Karamara Posted on

Akademia Copywritingu - pomożemy Ci zostać profesjonalnym copywriterem! Zacznij tutaj.

Comments

 1. Przekazujesz wiedzę w sposób bardzo przystępny i prosty, a ja czuję że jest to temat który “mi leży” i chciałbym bardzo go zgłębić

 2. Cześć Kuba. Na wstępie wielkie dzięki za ogrom wiedzy, jaką się dzielisz – jest to nieocenione w przypadku bycia laikiem takim jak ja 🙂 Od kiedy pamiętam, lubiłam pisać i przychodziło mi to z łatwością. Przez długi czas nie myślałam jednak o tym w kategoriach pracy zarobkowej.

  Mam duszę artystki – kocham śpiewać, tańczyć, grać na scenie – jest to coś, co sprawia mi ogromną radość w życiu. O ile jednak uwielbiam to robić, o tyle, patrząc prawdzie w oczy – jest to dość niestabilny (szczególnie w dzisiejszych czasach) sposób zarabiania na życie.

  Od roku pracuję na etat w edukacji, jednak czuję cały czas, że nie jest to moje miejsce. Jednocześnie blokuje mnie to przed rozwojem artystycznym. Chciałabym coś zmienić w moim życiu.

  O czymś takim jak copywriting dowiedziałam się właściwie niedawno. To znaczy, słyszałam, że coś takiego jest, ale przez długi czas się w ten temat nie zagłębiałam. Ale ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad tym, co bym mogła zrobić, by mieć w życiu więcej swobody, bez zobowiązania bycia w pracy od tej do tej. I przyszedł mi do głowy ten copywriting.

  Zaczęłam szukać informacji, trafiłam na twój kanał na YouTube, który bardzo mi pomógł zorientować się w temacie (jeszcze raz dzięki za te treści!). I czuję, że to jest dla mnie idealne rozwiązanie! Takie połączenie elastycznej, zdalnej pracy z procesem twórczym. Tego typu praca nie kolidowała by z dość nieprzewidywalnym życiem artystycznym.

  Szybko zdałam sobie sprawę z tego, że copywriting to nie tylko “ładne pisanie”, ale również szereg innych umiejętności. Niestety w tym momencie moje możliwości finansowe nie pozwalają mi na zakup żadnego kursu, więc wciąż staram się szukać wyrywkowych informacji w internecie i w książkach.
  Jestem przekonana, że twój kurs mógłby mi bardzo pomóc wystartować z tematem, bo mimo wszystko wciąż czuję się w nim zagubiona i niepewna. Kiedy więc usłyszałam w twoim filmiku o konkursie, serduszko mi szybciej zabiło – próbuję więc, a nuż się uda! 🙂

  Pozdrawiam serdecznie,
  Marta

 3. Zgadzam się z każdym słowem. Perfekcjonizm potrafi wykończyć. Znam ten stan, sama długo pracowałam nad tym, by zadowolić się „wystarczająco dobrym” i nie karać się za nic. Zrobiłam kursy u Marty Niegierewicz i chcę się rozwijać w temacie! Wiem, że jestem dobra, że stać mnie na wiele i poradzę sobie z nowymi wyzwaniami. Potrzebuję tylko nieco wiatru w skrzydła, bym mogła lecieć dalej i wyżej. Potrzebuję Szkoły Przyszłych Copywriterów.

 4. Cześć, przed chwilą trafiłam na Twój film na youtubie, trzeba przyznać, że brzmiał inspirująco 🙂
  Jeżeli chodzi o mnie niedawno zaczęłam przygodę z liceum i chociaż dostałam się do wybranej szkoły to nie jest miejsce w którym chciałbym spędzić następne lata. Myślę długoterminowej wymianie za granice. Oczywiście to kosztuje. Właśnie dlatego copywriting wydał mi się najlepszą możliwą opcja. Mogłabym uciec z małego miasteczka w którym aktualnie mieszkam, pokazać rodzicom na ile potrafię być samodzielna i rozwinąć horyzonty ucząc się nowej dziedziny. Podsumowując copywriting to coś dla mnie.
  Już od jakiegoś czasu zagłębiam się w ten temat ale jak sam wspomniałeś kurs, który oferujesz zdecydowanie usystematyzowałby moja wiedzę oraz pokazał aspekty pominięte w darmowych materiałach.
  Liczę, że pomożesz mi w osiągnięciu celu
  Miłego dnia
  Iga

 5. Jestem Kuba, mam 20 lat i aktualnie studiuje dziennie, są to dosyć czasochłonne studia nie powiem że nie. Szukam od dłuższego czasu możliwości zarobku przez internet, próbuje działać na kilku płaszczyznach lecz to copywriting właśnie przykuł moją największą uwagę ostatnim czasem. W szkole rozprawki szły mi rewelacyjnie jak to kochana Pani Agatka od polskiego zawsze powtarzała, wiem że pisanie rozprawek a pisanie tekstów na zlecenie to dosyć różniące się tematy, ale po prostu uważam, że mam predyspozycje do tego i chciałbym zacząć. Jak wiadomo z takim szkoleniem krok po kroku będzie to o niebo łatwiejsze, z wyrazami szacunku. Pozdrawiam

 6. Pisanie to spełnienie marzeń małej dziewczynki i tego wewnętrznego dziecka, które nadal we mnie jest. W wieku 18 lat stworzyłam swój sklep internetowy, ku mojemu zaskoczeniu najwięcej radości sprawiało mi tworzenie treści na social media i artykułów na bloga. Niestety wewnętrzny krytyk wygrał i podczas przygotowań do matury odpuściłam cały interes wraz z pisaniem. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że mogę po prostu pisać, ot, tak, że wystarczyło nauczyć się podstaw copy. Na początku roku się o tym dowiedziałam i “porwałam się z motyką na słońce”, wystawiłam post na jednej grupie copy, że mogę coś napisać. Nie muszę chyba wspominać, że finalnie odpuściłam, bo ciągle mi nie szło? Trafiłam na etacie w odzieżówce i z uciążliwą Panią Kierownik, która doprowadzała mnie do obłędu. Po pół roku zrezygnowałam z pracy, żeby poświęcić się nauce copywritingu i zacząć spełniać swoje marzenia. Ten kurs to dla mnie szansa, na zdobycie kompetentnej wiedzy za darmo, oczywiście słowo klucz to “ZA DARMO”, bo jak wcześniej wspomniałam, w swojej lekkomyślności rzuciłam prace 😀 Wole to nazywać wiarą w siebie i w swoje możliwości! Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia na Webinarze 😉

 7. Cześć!
  Nazywam się Aleksandra.
  Właśnie skończyłam studia na kierunku Dziennikarstwo i Nowe Media. Niestety pandemia, która na większości z nasz wywarła duży wpływ, odbiła się także na mnie. Straciłam pracę i musiałam wyprowadzić się do rodzinnego domu na wieś. Czas mijał, a nadal mam wrażenie, że stoję w tym samym miejscy co 2/3 lata temu. Obrona na 5 i nauka gotowania to chyba moje jedyne osiągnięcia w tym czasie. Niestety przez moją amaskofobie i słaba komunikacja publiczna powodują, że nie jestem w stanie podjąć jakieś ciekawej pracy na obecną chwilę w mieście. Łapie się czego tylko mogę, ale zawsze pragnęłam czegoś więcej.
  W podstawówce moja polonistka wszczepiła we mnie zamiłowania do pisania. Od tamtej pory w szkole z utęsknieniem czekałam na kolejne zajęcia języka polskiego i pracę domową w formie wypracowania. Wybierając mój kierunek studiów (dziennikarstwo) również kierowałam się tym zamiłowaniem, chęcią nauki pisania dobrych tekstów/artykułów i nauki przeprowadzania wywiadów. Na praktykach szybko pojęłam, że to sprawia mi dużą frajdę. Nie tylko rozmowa, ale także sam proces tworzenia z tego artykułu.
  Moim ogromnym marzeniem jest w przyszłości napisać książkę ( uwielbiam dobre kryminały) i czuję, że spełnienie tego marzenia przyniesie mi ogromną satysfakcje z samej siebie.
  Możliwość pracy zdalnej i copywriting interesował mnie już od dłuższego czasu. W pracy w biurze nie umiała zebrać myśli przez ilość osób dookoła. Będąc sama w domu jestem 100% razy bardziej skupiona i produktywna. Dodatkowo pojawiał się we mnie mój wewnętrzny krytyk, o którym sam mówiłeś w filmiku, studził mój zapał. Ostatnie kilka lat spowodowało, że nie czuję się pewna siebie i ciągle mam wrażenie, że jestem niewystarczająco dobro.
  Przyznam szczerze, że trafiłam na twoją stronę szukać ogłoszeń w sprawie pracy i zatrzymałam się tutaj na dłużej. Pierwszy raz od dłuższego czasu czuję tak niesamowitą motywacje do działania i to za sprawą Twoich treści.
  Niestety przy mojej obecnej sytuacji finansowej nie mogę pozwolić sobie w tej chwili na zakup kursu. Jednak pragnę się rozwijać, spełniać swoje marzenia i mieć możliwość pracy w dowolnym miejscu w którym się znajduję. Bez obawy, że wraz z przeprowadzką będę musiała szukać kolejnego miejsca pracy. Studia dały mi pewną ilość wiedzy, ale to za mało. Dzięki pracy w copywritingu będę mogła cały czas rozwijać swoją wiedzę. To moje ambicje, chęci oraz praca będę wyznaczały szczyt. Wiem, że czeka mnie dużo pracy. Jednak praca na własny rachunek i rozwój jest warta każdej poświęconej sekundy.
  Ten kurs może okazać się moją drogą do lepszego życia i unieszkodliwienia mojego wewnętrznego krytyka, który ciągle staje mi na drodze.

  Mam nadzieję, że przekonałam Cię do tego, abym to ja otrzymała za darmo Szkołę Przyszłych Copywriterów. Jednak, jeśli mi się nie uda to i tak będę starała się dalej rozwijać w tym kierunku. Dziękuje za taki konkurs, bo samo napisanie tego komentarza dało mi dużo do myślenia.
  Każdemu kto to przeczytał ten komentarz życzę dużo uśmiechu i powodzenia!
  Aleksandra

 8. Co może zrobić mama czwórki, której kończy się urlop wychowawczy i nie chce wracać na etat, bo jeden, najważniejszy ma już w domu? Przede wszystkim – dokształcić się! Żeby potem bez stresu dalej być mamą w pełnym wymiarze, która z dumą dorzuci się do budżetu domowego… I nawet zostanie jej ‘na waciki’ 😉

 9. Drogi Kubo !
  Dziękuję Ci pięknie za tą wielką szansę,
  jaką jest możliwość bycia Twym kursantem.
  Okazja ta jest tym bardziej intratna,
  gdyż Twoja oferta jest zupełnie bezpłatna!
  Dlatego zrobię co tylko się da,
  by wziąć udział w walce o ten hojny dar.
  Zanim jednak powiem Ci ,, dlaczego ja?”,
  chciałabym podkreślić co Twój kurs w sobie ma.
  Skierowany jest do zupełnego laika,
  dzięki czemu żadna wiedza mu nie umyka.
  Formuła kursu jest w stu procentach zdalna,
  a możliwość kontaktowania z Tobą wprost fenomenalna.
  Kurs robić można kiedy tylko się chce,
  a wsparcie otrzymać w zamkniętej grupie.
  Zadania domowe są motywujące,
  a Twoje wskazówki rozwijające.
  Budowa kursu jest imponująca,
  a możliwość podjęcia pracy obiecująca.
  Myślę, że wystarczy już tego słodzenia,
  gdyż o sobie też mam coś do powiedzenia.
  Jestem kobietą, mam na imię Ewa
  i chęć do pisania już we mnie dojrzewa.
  Duszę się w pracy na pełnym etacie,
  ciągle myśląc sobie ,,co tutaj robisz wariacie?”.
  Tworząc w niej posty na social media,
  odkryłam, że lubię tę część mojego dnia.
  Lubię się uczyć, rozwijać, poznawać,
  a praca copywritera może mi to wszystko dawać.
  Jestem ambitna, pracowita, uczciwa,
  jednak muszę przyznać, że niekoniecznie cierpliwa.
  Lubię dużo czytać o samorozwoju,
  a czasem się odmóżdżyć na kryminałach polu.
  Chodzę z mężem po górach, wielu rzeczy próbuję,
  ostatnio nawet trochę nieśmiało inwestuję.
  Przyznam się też uczciwie – mam dużą motywację,
  gdyż spodziewam się syna już w niedługim czasie.
  Chciałabym móc dorobić do macierzyńskiego,
  a po roku nie musieć zostawiać Oskiego,
  na osiem godzin bez mojej opieki,
  myśląc co u niego i jak czas mu leci.
  Mam nadzieję Kubo, że się przekonujesz
  i do swojej szkoły chętnie mnie zrekrutujesz.
  Tymczasem kończę pisać.
  Dłużej już nie zwlekam,
  a na webinarze na odpowiedź czekam:)

 10. Cześć.
  Jestem Piotrek, mam 37 lat, czyli już sporo. Pracuje już kilka lat w pracy, która może i daje pieniądze, ale czasem zastanawiam się co ja tutaj robię. Plusem jest to, że mam sporo wolnego czasu. Jeżeli ktoś tydzień temu zapytał by mnie: co to jest copywriting? Odpowiedziałbym, że coś z drukarkami albo xero. Naprawdę nie słyszałem o tym wcześniej. Szukam obecnie dodatkowego źródła zarobku( inflacja i kredyt potrafi zaboleć domowy budżet).
  Podoba mi się, że nie trzeba odrazu się przebranżowić. Rzucenie pracy i zajęcie się czymś nowym na pełny etat, nie wchodzi w grę.
  Kuba, świetna robota z tymi filmikami( narazie obejrzałem dwa) Wiem co mówię, ludzie na takich filmikach potrafią gadać 30 min. i nie przekazać żadnej treści.
  Podsumowując, jestem zainteresowany, pozytywnie nastawiony i zmotywowany.
  W pamięci utkwił mi wers z piosenki z przed lat „…czy jest coś lepszego niż zarabianie słowem?”
  Chce się tego dowiedzieć.
  Pozdrawiam serdecznie!

 11. Już od jakiegoś czasu chciałam rozpocząć prace (dorywczą) jako copywriter.
  Pisać potrafię i lubię, jednak wiem, że to nie takie proste 🙂
  Twój kurs na pewno pomógłby mi wbić się w prawidłowy sposób w to środowisko. Także polecam się do darmowego dostępu do kursu 😁

 12. Dlaczego to ja miałbym zostać Twoim kursantem? Mam pracę nocną, więc kiedy moja rodzina śpi – ja pracuję. Kiedy oni wstają, mnie jeszcze nie ma. Kiedy wracają, ja już śpię. I tak się mijamy, widując się właściwie tylko w weekendy. Stwierdziłem w końcu, że jeśli nie chcę przespać dzieciństwa moich własnych dzieci, pora wreszcie coś z tym zrobić i zmienić swoje życie, a ponieważ co nieco pisałem na własne potrzeby i zawsze lubiłem to robić, postanowiłem zainteresować się copywritingiem. Pewnie zapytasz w tym momencie sam siebie: “I co z tego? co mnie obchodzą cudze dzieci?” Pewnie niewiele. Ale jeśli masz własne, to wiesz, że dla kochającego rodzica są one najlepszą motywacją, więc możesz mieć pewność, że to nie tylko słomiany zapał z mojej strony i że nie zmarnuję Twojego czasu, zmieniając zdanie po pojawieniu się pierwszych trudności. A chyba każdy z nas lubi mieć poczucie sensu wykonywanej pracy i widzieć jej pozytywne efekty, prawda?

 13. Moją główną motywacją, a zarazem marzeniem jest: być niezależną, robić wreszcie to, co lubię i ze spokojem patrzeć w przyszłość 👍

 14. Hej Kuba, cieszę się że tu trafiłam i z niecierpliwością czekam na szkolenie. Ebook właśnie przed chwilą zakupiony i nie mogę się doczekać lektury:)

  Jestem studentką psychologii i głównie w tej dziedzinie chcę się rozwijać. Od zawsze mialam lekkie pióro, lecz wiem że to nie wystarczy – potrzebne są jeszcze wskazówki od specjalisty w branży, który wprowadzi nas w świat copywritingu krok po kroku.

  Moją motywacją jest wolność i niezależność finansowa oraz własna organizacja czasu pracy, gdyż praca na etat nie jest dla mnie. Praca w copywritingu pozwoliłaby mi znaleźć czas na realizację pasji, zdobywanie i rozwijanie nowych umiejętności, wolontariat, podróże, a to wszystko w połączeniu ze studiami.

  Mam nadzieję, że moja odpowiedź Cię przekonała i zobaczymy się na kursie 🙂
  Pozdrawiam,
  Natalia

 15. Cześć z tej strony Adam.

  Znamy się już z live Q&A oraz z grupy na Facebooku.

  Mam 17 lat, interesuje się programowaniem, graniem w szachy, lubię jeździć na rowerze i pisać teksty. Jestem uczniem 3 klasy technikum na kierunku technik informatyk. Przez ostatni rok wygrałem i zdobyłem 2 miejsce w gminnych turniejach szachowych. Dostałem się do programu Erasmus.

  Aktualnie pracuje nad kolejnym tekstem, który na pewno będzie lepszy, dzięki Twoim radą, jak i społeczności na Facebooku. Widziałeś już, że tworzone przeze mnie teksty wymagają poprawy. Natomiast jestem przekonany, że udział w tym szkoleniu pomógłby mi, wznieść swoje teksty na nieosiągalny dotąd poziom a dodatkowo byłbym idealnym przykładem na jego skuteczność.

  Jestem stosunkowo młodą osobą, bardzo ambitną, która jak nie boi się próbować, popełniać błędy i wyciągać z nich wnioski. Na przykład ten tekst piszę, za Twoja radą przy pomocy narzędzia sprawdzającego tekst pod względem ortografii i interpunkcji.

 16. Cześć, tu Mikołaj. Dopiero zaczynam okres „prawdziwej dorosłości”, ponieważ mam dopiero 21 lat. Z młodzieńczym zapałem snuję plany i marzenia. Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że grunt młodości jest żyzny dla pomysłów tych wyróżniających się ponadprzeciętnością i wybujałą fantazją (nie zawsze chcącą współpracować z brutalną rzeczywistością). Są jednak takie fantazje, dla których młodzieńczy zapał może być najlepszym paliwem. Myślę, że jedną z takich idei, która we mnie rośnie jest pragnienie niezależności, także tej finansowej. Nie chcę uciekać od pracy i odpowiedzialności za samego siebie. Patrząc na możliwości jakie oferuje dzisiejszy świat można zapracować na swoją przyszłość unikając ślepego życia z dnia na dzień. Taką możliwość daje praca freelancera, a w moim przypadku skłaniam się ku copywritingowi. Od dawna fascynowało mnie posługiwanie się słowem jak i samo słowo. Ileż to razy można usłyszeć słynne zdanie: „słowa mają znaczenie”? To prawda. Znaczenie owym słowom można nadać na poziomie sztuki, uczuć wyższych, na poziomie informacji, a w dzisiejszych czasach także na poziomie praktycznym. Taką możliwość daje copywriting. Może to być dla niektórych brutalne porównanie (sztuka a teksty np. SEO), jednak słowo jest na tyle istotnym elementem rzeczywistości, że gdyby nie ono, człowiek nie wiedziałby, jak nazwać wszystko to co go otacza. Mając na myśli WSZYSTKO należy objąć odbiór słowa, który porusza, zachwyca, zapiera dech w piersiach, ale trzeba także pamiętać o postrzeganiu wyrażeń skupiających się na praktycznym użytku.
  Dlatego właśnie bardzo chciałbym dostać możliwość kształcenia się w SPC. Wiem, że same chęci nie wystarczą, „bo z pustego i Salomon nie naleje”. Kurs dałby mi możliwość wejścia na szlak branży copywritingu. Bardzo mi na tym zależy. Na ten moment jestem w tym temacie ZUPEŁNIE świeżą osobą i pilnie potrzebuję pomocy profesjonalisty!

 17. Biorę udział w konkursie ponieważ od dłuższego czasu szukam dodatkowego źródła dochodu. Przeglądam tony opcji i możliwości jak zarabiać online od zera. Obecnie prowadzę własną działalność, jest to hotelik dla bezdomnych zwierząt, od kilku lat pracuje przy zwierzakach co oznacza prace 24/7. Dodatkowo często mam pod opieką zwierzęta wymagające pomocy, które zostają na moim własnym utrzymaniu. Jest to ciężkie za równo fizycznie jak i finansowo. Od kilku tygodni już bardzo mocno myślę o tym aby zdobyć nowe źródło dochodu. Ale tak jak sam mówisz, jeśli nie mamy od kogo się nauczyć, jeśli nie ma gdzie się poradzić i jak zdobyć odpowiedniej podstawowej wiedzy. No to szanse na tak duże zmiany, a do tego aby były realnie dochodowe, są na prawdę nikłe. Tym bardziej jeśli mamy ograniczone możliwości finansowe na start. Mam wrażenie że znalazłam Cię nie bez powodu. Przesłuchując materiały video czuje, że na prawdę udział w szkoleniu może dać mi niezbędna wiedzę i narzędzia do tego aby ruszyć z miejsca, albo raczej wykopać z dołka i sprawnie rozwinąć skrzydła. Dodatkowo jest to wiedza, która również przydała by mi się bezwatpienia w obecnej sytuacji. Gdyż dobrze napisany tekst ogłoszenia adopcyjnego, również waży losy na znalezienie nowych domów dla moich podopiecznych.
  Niezależnie od wyniku konkursu z niecierpliwością czekam na poniedziałkowy webonar. Czuję że w końcu znalazłam coś w czym nie tylko mogę okazać się bardzo dobra ale co nie zmiażdży mnie na starcie ilością brakującej mi wiedzy i trudów w jej zdobyciu, potrzebą przeznaczenia ogromu czasu i trudów jako nowicjusz na nowym rynku, którego kompletnie nie znam.
  Pozdrawiam i do zobaczenia w poniedziałek.

 18. Cześć!
  W tym roku kończę 30 lat i szukam „swojego miejsca”. Pracuję kilka lat w firmie, która mimo, że daję mi dobre pieniądze, to jednak nie daje mi poczucia spełnienia. W tamtym roku przypomniałem sobie o moim marzeniu z dzieciństwa, czyli uczeniu dzieciaki grać w kosza. Zrobiłem licencje trenerską, znalzlazłem klub w którym mogę to robić i teraz jestem na etapie szukania miejsca pracy, które oprócz pieniędzy da mi też możliwość rozwoju i robienia tego co lubię. Copywritingiem zajmuję się gdzieś od roku i czuję, że „to jest to”, bo zawsze uwielbiałem wylewać siebie na papier (czy klawiaturę) i byłem kreatywny. Jestem zdeterminowany i myślę, że w końcu i tak dopnę swego, ale ten kurs by ki to ułatwił!

 19. Jestem Dominika i na copywriting trafiłam przez twoją reklamę promowaną na facebooku… W liceum byłam na profilu matematyczno-fizycznym, a dzięki pewnej nauczycielce odkryłam swoją pasję do pisania. Próbowałam wszystkiego, pisanie książki mi się dłuży, a copywriting jakoś mi podszedł. Dzięki twoim webinarom odkryłam goodcontent, tam też zarobiłam 80 zł, ale to wciąż mnie nie satysfakcjonuje, chcialabym więcej. Dzięki copywritingu mogłabym zarabiać juz na pierwszym roku studiów 🙂 Na pewno nie odpuszczę i albo pójdę samodzielną ścieżką, albo znajdę osobę, która wskaże mi drogę i już znając twoją osobę kilka miesięcy, chciałabym, żeby był to Kuba Karamara.

 20. Dzień dobry,
  w mojej wieloletniej karierze zawodowej miałam możliwość pracować zarówno w korporacji, jaki i małym prywatnym biznesie. Mimo ciekawej pracy, którą aktualnie wykonuję, czuję ciągły niedosyt w zakresie samorozwoju.
  Wybrałam copywriting.
  Na razie bazuję na wiedzy pozyskiwanej z YT, ale wiem, że potrzebuję wsparcia i mentora, który krok po kroku przeprowadzi mnie przez proces zdobycia podstaw nowej profesji.
  Możliwość uczestnictwa w szkoleniu, pozwoliłaby na sprawdzenie, czy zmierzam w dobrym kierunku i skłoniła do działania.
  Jestem w takim momencie życia, gdzie już wiem, że najważniejszy jest czas:
  czas spędzany z najbliższymi, czas w którym można realizować pasje, czas na pracę zgodną naszymi ambicjami.
  Postrzegam copywriting, jako zawód, który docelowo pozwoli mi osiągnąć satysfakcję finansową przy zachowaniu elastyczności czasowej.

  Mam nadzieję, że mój wiek oraz doświadczenia zawodowe pozwolą wypełnić niejedną niszę tematyczną i zapewniam, że moją specjalizacją nie będzie geriatria 🙂
  Ps.
  Prywatnie jestem spełnioną mamą i babcią. Wnuczka mówi, że babcia będzie “kopiarką”…

 21. Kolejne opowiadanie odłożyłam do szuflady, delikatnie ją zamykając. Gdy zrobiła charakterystyczne ,,klik”, pomyślałam sobie: ,,A może… A może by spróbować? A czemu nie?”
  Zdaję sobie sprawę, że copywritting to nie to samo co pisanie prozy. Ale lubię pisać i lubię robić rzeczy, które mnie interesują. Doświadczyłam wystarczająco dużo, aby sądzić, że trzeźwo patrzę na rzeczywistość, bez zbytniej gloryfikacji spraw. Tak jest też w tym przypadku. Wiem, że ten kurs to nie czarodziejka różdżka czyniąca, ze mnie magnata polskiego Internetu, ale początek mojej drogi. Sądzę zresztą, że bardzo dobry początek.
  Więc dlaczego ja? A dlaczego by nie?;)

 22. Ach, gdyby tak spakować plecaczek i wyruszyć na Grenlandię, albo do Indonezji, i to z pracą w kieszeni! Taka oto myśl chodzi za mną od paru tygodni. Utkwiłam na etacie z brakiem perspektyw, pracą tak wymagającą, że nie mam czasu rozwijać jakichkolwiek zainteresowań. Przeraża mnie nadchodzący rok. Chciałabym się odważyć żyć po swojemu. Wolność, kreatywność, niezależność, brak miejsca na nudę – te słowa przychodzą mi na myśl, kiedy słyszę, lub czytam o copywritingu. Umiem pisać, pokochałabym zarabianie na tworzeniu – tworzeniu dla wolności. Twój kurs nadałby mi wiatru w żagle, czuję że uwolniłby głowę od strachu przed podjęciem pierwszego kroku. Chciałabym wyruszyć na tę przygodę, będziesz moim przewodnikiem?

 23. Cześć. Chciałabym wreszcie spróbować swoich sił tak na poważnie w pisaniu. Od jakichś 3 lat zastanawiam się nad copywritingiem i chyba czas zacząć, wreszcie ruszyć z miejsca 🙂 Zawsze lubiłam pisać, już od czasów szkolnych, skończyłam nawet studia ze specjalizacją dziennikarską, jednak proza życia, brak wiary w siebie, prokrastynacja wzięły górę. Aktualnie bardzo chcę spróbować się w tej profesji, tym bardziej, że wydaje mi się, iż mój obecny zawód (higienistki stomatologicznej) mógłby na początek stać się niszą, w której można pisać. Niezależnie od tego czy uda mi się zdobyć “darmowe” miejsce w kursie, to i tak postaram się aby copywriting stał się moim drugim źródłem dochodu, a kiedyś może i docelowym, kto wie. Pozdrawiam i dziękuje za dużą dawkę motywacji 🙂

 24. Yesterday, while I was at work, my sister stole my iPad and tested to see if it can survive a 30 foot drop, just so she can be a youtube sensation. My iPad is now broken and she has 83 views. I know this is entirely off topic but I had to share it with someone!

 25. You’re so cool! I don’t suppose I have read through anything like
  this before. So good to find another person with original thoughts on this issue.
  Seriously.. many thanks for starting this up. This web
  site is one thing that is needed on the web, someone with some originality!

 26. Great post. I used to be checking continuously this weblog and I am impressed!
  Extremely useful information specially the final phase :
  ) I take care of such info a lot. I used to be seeking this certain info for a very long time.
  Thanks and good luck.

 27. I cling on to listening to the news bulletin talk about getting free online grant applications so I have been looking around for the top site to get one. Could you advise me please, where could i acquire some?

 28. Sweet blog! I found it while browsing on Yahoo News. Do you have any suggestions on how to get listed in Yahoo News? I’ve been trying for a while but I never seem to get there! Cheers

 29. Hello there I am so thrilled I found your blog, I really found
  you by accident, while I was browsing on Aol for something
  else, Regardless I am here now and would just like
  to say thanks for a fantastic post and a all round interesting blog (I also love the theme/design), I don’t have time
  to read through it all at the minute but I have bookmarked it and also
  added your RSS feeds, so when I have time I will be back to read much more,
  Please do keep up the awesome work.

 30. Nice post. I was checking continuously this blog and I am impressed! Very useful information particularly the last part 🙂 I care for such information much. I was seeking this certain info for a very long time. Thank you and good luck.

 31. Can I just say what a relief to find someone who actually knows what theyre talking about on the internet. You definitely know how to bring an issue to light and make it important. More people need to read this and understand this side of the story. I cant believe youre not more popular because you definitely have the gift.

 32. Howdy! This is my first comment here so I just wanted to give a quick shout out and tell you I truly enjoy reading through your articles. Can you recommend any other blogs/websites/forums that deal with the same topics? Thank you so much!

 33. I am now not certain the place you are getting your information, however great topic. I needs to spend some time studying much more or figuring out more. Thank you for fantastic info I used to be on the lookout for this info for my mission.

 34. naturally like your website however you have to test the spelling on several of your posts. Several of them are rife with spelling problems and I to find it very troublesome to inform the reality however I¦ll definitely come again again.

 35. Thank you, I have just been searching for info approximately this subject for a long time and yours is the best I’ve found out till now. However, what concerning the conclusion? Are you sure in regards to the supply?

 36. Hiya! Quick question that’s entirely off topic.
  Do you know how to make your site mobile
  friendly? My weblog looks weird when browsing from my
  iphone. I’m trying to find a theme or plugin that might be
  able to correct this problem. If you have any recommendations, please
  share. Many thanks!

 37. You’ve made some good points there. I looked on the internet to find out more about the
  issue and found most people will go along with your views on this web site.

 38. Hmm is anyone else encountering problems with the images on this blog loading?
  I’m trying to determine if its a problem on my end or if it’s the blog.

  Any responses would be greatly appreciated.

 39. Tremendous things here. I am very satisfied to see your article.
  Thank you a lot and I am looking forward to contact you.
  Will you please drop me a mail?

 40. I have been surfing online more than 3 hours nowadays, but I never discovered any fascinating article like yours.
  It’s pretty value enough for me. In my view, if all
  site owners and bloggers made just right content material
  as you did, the web shall be a lot more helpful than ever before.

 41. Neat blog! Is your theme custom made or did you download it from somewhere?
  A theme like yours with a few simple adjustements would really make my blog jump out.
  Please let me know where you got your theme.

  Bless you

 42. What’s up to every body, it’s my first go to see of this webpage; this web
  site contains awesome and genuinely excellent
  material designed for readers.

 43. Hello! This is kind of off topic but I need some advice from an established blog.
  Is it very hard to set up your own blog? I’m not very techincal but I can figure things
  out pretty fast. I’m thinking about creating my own but I’m not sure where to start.
  Do you have any tips or suggestions? Many thanks

 44. magnificent points altogether, you simply won a new reader.
  What may you recommend about your publish that you made some days in the past?
  Any sure?

 45. Nice read, I just passed this onto a friend who was doing some research on that. And he just bought me lunch as I found it for him smile So let me rephrase that: Thanks for lunch! “Remember It is 10 times harder to command the ear than to catch the eye.” by Duncan Maxwell Anderson.

 46. Oh my goodness! an amazing article dude. Thank you However I’m experiencing problem with ur rss . Don’t know why Unable to subscribe to it. Is there anybody getting identical rss downside? Anybody who knows kindly respond. Thnkx

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *