jeśli zastanawiasz się...

Czy copywriting jest dla Ciebie

Pomogę Ci sprawdzić czy nadajesz się do pracy jako copywriter. Zweryfikujesz czy masz odpowiednie predyspozycje i czy w Twoim przypadku, warto spróbować swoich sił w pisaniu tekstów na zlecenie – bez względu na to ile masz lat i czym obecnie się zajmujesz.

Zanim napiszesz pierwszy tekst...

Zainteresowanie copywritingiem z roku na rok rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, biorąc pod uwagę jego liczne korzyści, takie jak praca zdalna, duża swoboda i samodzielność czy atrakcyjne zarobki. Nie wystarczy jednak powiedzieć sobie “będę copywriterem”. Mimo, że przebranżowić się na copywritera można stosunkowo szybko, to jednak potrzeba włożyć odrobinę pracy w to, żeby zacząć realizować pierwsze zlecenia.

Zauważyłem jednak, że wiele osób nie podejmuje w ogóle próby wejścia w tę branżę. Mimo, że wydaje im się ona bardzo atrakcyjna. A największą przeszkodą przed zrobieniem pierwszego kroku jest obawa przed tym “czy w moim przypadku copywriting się sprawdzi”.

Problem jest mocno widoczny. Na organizowanych przeze mnie szkoleniach online (w których wzięło udział już ponad 20 000 osób) pytam czasami o to, co najbardziej interesuje uczestników. Oto wyniki z jednego z takich szkoleń:

Jak więc widzisz, jest to problem, który dotyczy bardzo wielu osób. Dlatego postanowiłem przygotować rozwiązanie, które pozwoli Ci szybko uzyskać natychmiastową odpowiedź czy copywriting jest dla Ciebie i rozwiać wszelkie wątpliwości z tym związane. Zanim jeszcze podejmiesz decyzję, że chcesz poświęcić swój czas na naukę nowych umiejętności.

Czy to naprawdę Ci pomoże?

Od 3 lat pomagam początkującym zacząć swoją przygodę z copywritingiem. Dziesiątki osób, które miały na początku te same wątpliwości co Ty, pracują dzisiaj jako copywriterzy.

Zobacz na przykładowe opinie, dotyczące tworzonych przeze mnie materiałów.

Spis treści

1. Wprowadzenie do copywritingu

Zrozumiesz czym jest copywriting, jaka jest jego rola w marketingu cyfrowym i komunikacji, a także dowiesz się dlaczego jest tak ważny dla firm i marek.

2. Jakie obowiązki ma copywriter (ale tak NAPRAWDĘ!)

Dowiesz się, co poza pisaniem należy do obowiązków copywritera i sprawdzisz, czy jest to zgodne z Twoimi preferencjami i możliwościami.

3. Charakterystyka dobrego copywritera 

Poznasz kluczowe cechy, umiejętności i postawy, które są ważne dla skutecznego copywritera i sprawdzisz, czy też je masz!

4. Co jest potrzebne, żeby zacząć?

Otrzymasz gotową listę tego co musisz mieć, żeby zacząć, a także anty – listę, rzeczy które zupełnie nie mają żadnego znaczenia (choć może Ci się wydawać zupełnie inaczej)

5. Wykorzystanie narzędzi i technologii

W tym rozdziale dowiesz się czy i w jakim stopniu, copywriterzy korzystają z nowoczesnych technologii. Zrozumiesz, jakie ma ona znaczenie, jak trudne to jest i jakie kompetencje są do tego potrzebne.

6. Czy copywriting jest dla Ciebie?

 Podsumowanie publikacji wraz z testem sprawdzającym, który jednoznacznie pomoże Ci ocenić, czy copywriting to odpowiednia droga dla Ciebie!

Praktyczne ćwiczenia sprawdzajace

Ebook to nie tylko suche fakty, ale i konkretne działania do wykonana dla Ciebie. Znajdziesz w nim praktyczne zadania i ćwiczenia, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć naturę copywritingu oraz ocenić, czy pasuje on do Twoich umiejętności, zainteresowań i aspiracji zawodowych.

Zadania w ebooku wyróżnione są żółtą tabelką.

Test na copywritera

Na końcu publikacji znajdziesz test podsumowujący do uzupełnienia, który ostatecznie pomoże Ci podjąć decyzję, czy copywriting jest dla Ciebie!

Gwarancja satysfakcji

Daję Ci pełną gwarancję satysfakcji. Masz 30 dni na zapoznanie się z ebookiem. Jeśli w tym czasie stwierdzisz, że z jakiegokolwiek powodu chcesz go zwrócić, wystarczy, że napiszesz do mnie, a otrzymasz pełen zwrot poniesionych kosztów.

Przykładowa opinia o e-booku

Rozdziałów
0
Stron
0
Praktycznych zadań
0

Co się stanie, jeśli nie skorzystasz?

Jeśli dalej to czytasz, to znaczy, że naprawdę zastanawiasz się nad tym, czy copywriting jest dla Ciebie. Super – to znaczy, że ten ebook jest w 100% dla Ciebie. Masz teraz 2 opcje:

A więc? Zastanów się, czy nie lepiej ZAINWESTOWAĆ w coś, co da Ci konkret, zostanie z Tobą na zawsze i może realnie przyczynić się do Twojej lepszej przyszłości? Nie strać swojej szansy!

To również Ci pomoże:

Kurs online

Start w Copywritingu​

6 tygodniowy Program, który wprowadzi Cię w świat pisania online. Jeśli zastanawiasz się, czy copywriting to coś dla Ciebie i czy sprawdzisz się w tym zawodzie, to ten kurs online przybliży Ci to zagadnienie i pomoże podjąć odpowiednią decyzję. Pokaże też perspektywy i możliwości w tej pracy.

Ebook

Pisz i zarabiaj​

Ponad 50 stron wiadomości o tym jak pisać. Gotowe szablony i instrukcje krok po kroku, jak tworzyć skuteczne teksty copywritingowe i content writingowe. Do tego masa przykładów, dzięki którym możesz zobaczyć, jak to wszystko powinno wyglądać.

Możesz zakupić zarówno samego ebooka, jak również pakiet wzbogacony o dodatkowe materiały, które pomogą Ci jeszcze lepiej zrozumieć copywriting i postawić w nim swoje pierwsze kroki!

Oszczędzaj z pakietami:

sam ebook

E-book

ebook + SWC

Pakiet

2 ebooki + SWC + bonus

VIP